Кропива

«Кропива» — це наше власне програмне забезпечення розроблене для планування, розрахунків та орієнтування. Нині його використовують тисячі захисників по всій Україні. Багато з них кажуть, що їх вже не було б, якби в їх планшетах не було «Кропиви».

– технічні вимоги до планшетів
– форма замовлення планшетів

ЗАРАЗ — НАЙКРАЩИЙ ЧАС ДОПОМОГТИ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК

Прийміть від усього особового складу першої окремої Гвардійської Чернігівської, Новгородської орденів Червоного Прапора, Михайла Кутузова, Богдана Хмельницького, Олександра Невського, Червоної Зірки танкової бригади та від мене особисто щирі та теплі слова подяки за суттєвий внесок у обороноздатність Збройних Сил України.
Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, великого сімейного щастя, мирного неба, подальших успіхів та нових звершень на благо незалежної України.
Командир 1 окремої гвардійської танкової бригадиГвардiї Полковник, А.М. Грицьков
Командир 1 окремої гвардійської танкової бригади
Командування військової частини п/п В4252 м. Хмельницький висловлює Вам щиру вдячність у наданні матеріальної допомоги щодо забезпечення військовослужбовців військової частини, які виконують завдання за призначенням в зоні АТО.
ТВО Командира військової частини п/п В4252Підполковник В. В. Шаблій
ТВО Командира військової частини п/п В4252
Грамотою нагороджується громадська ініціатива «Армія SOS» за вагомий внесок у підтримку Збройних Сил України, надання допомоги військовослужбовцям та підрозділам, які беруть участь у проведенні Антитерористичної операції.
Начальник 169 навчального центруГенерал-майор І. І. Танцюра
Начальник 169 навчального центру
Центр спеціальних операцій «А» Служби Безпеки України нагороджує грамотою Організацію громадська ініціатива «Армія SOS» за сприяння у забезпеченні діяльності оперативно-бойового спеціального підрозділу Служби безпеки України.
Т. в. о. Начальника ЦентруПолковник О. Устименко
Т. в. о. Начальника Центру
Командування та особовий склад військової частини А2622 щиро вдячні волонтерам організації «Армія SOS» за вагомий внесок у забезпечення боєздатності Збройних Сил України.
Щиро бажаємо Вашому колективу міцного здоров’я, мирного неба над головою і хай на Вашому життєвому шляху буде якомога менше похмурих днів, а на обличчі завжди сяє посмішка від радості миру та спокою. Слава Україні!
З повагою, командир війскової частини А2622Підполковник В. В. Сардак
З повагою, командир війскової частини А2622
Попередній
Далі

ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ

ЗАРАЗ — НАЙКРАЩИЙ ЧАС ДОПОМОГТИ


зробити внесок

Допоможи нашим захисникам