Команда “24.02” підтримала розробку “Кропиви”

За ці довгі роки війни більшість з нас не кинула звички творити: пісні, картини, книги.

Одна з останніх книг про початок повномасштабного вторгнення є цікавою і корисною з більшої кількості сторін, ніж може книга. Бо “24.02”:

– це щоденник цієї фази війни письменника Андрія Мероника;

– підтримка війська України.

 

Далі пряма мова:

Всі ми щодня дякуємо українським захисникам за день який настав та за спокій для своїх родин.
Весь світ визнає професійність та вмілість українських військових. Ми діємо розумно.
Щоб українські військові здатні були працювати іще більш професійно на полі бою з нещадним окупантом, ми маємо створювати переваги для наших воїнів.
Однією із таких переваг є програмний комплекс “Кропива”, який дає змогу здійснювати та координувати бойовії дії, аеророзвідку, коригування вогню  за найвищими стандартами.
Навіть серед членів нашої команди є люди, які неодноразово мали справу із цим ПЗ, тож ми не із відгуків в мережі знаємо, наскільки це крута і необхідна штука!
Ось чому, команда “24.02” вирішила підтримати розробку “Кропиви” і скерувала 100 000 грн в профільний благодійний фонд “Армія SOS”.
Перемагаємо, читаючи!

Для довідки: 

“24.02” – це щоденник війни письменника Андрія Мероника, який містить основу-розповідь про компанію молодих людей, котрі зіткнулися з війною, а також збірка історій від відомих українців про те, як вони зустріли широкомасштабне вторгнення Росії в Україну.

Серед співавторів – українські виконавці Віктор Павлік, Павло Зібров, Michele Andrade, Даша Астаф’єва, Tayanna, Roxolana, Dantes, Ірина Федишин, борець Жан Беленюк, артисти балету Катерина Кухар, Олександр Стоянов, Ілона Гвоздьова, Євген Кот, телеведучі Тімур Мірошниченко, Володимир Остапчук, Іванна Онуфрійчук, бізнесмен Гарік Корогодський.

Контекст:

Книжку “24.02” презентували на Франкфуртському книжковому ярмарку у 2022 році.

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти включило книжку “24.02” до списку претендентів на здобуття премії імені Олеся Гончара у 2023 році.

Сайт книги:

https://fuckingwar.com/

Фейсбук:

https://www.facebook.com/uawardiary

Інстаграм:

https://instagram.com/uawardiary?igshid=MzNlNGNkZWQ4Mg==

За 3 тиражі всього 3 тис книг.

Команда АРМІЯ СОС із вдячністю прийняла кошти і спрямувала їх на закупівлю планшетів, карток та підсумків. Про що звіт згодом.

А поки що фото, що надані автором, та фото примірників книги, що є в наший бібліотеці.