Новости

Oleksii Savchenko
Oleksii Savchenko
ВНИМАНИЕ!!!
АРМИЯ SOS открыла пункт приема помощи для сил АТО.
Для всех желающих, в Киеве теперь есть возможность принести Вещи, Еду, Амуницию, отправки в зону АТО производятся два раза в неделю.
Адрес пункта приема в Киеве: ул. Василия Яна, 3/5. Тел +38-068-686-5439
Список потребностей:
https://www.dropbox.com/s/k0sibe5oq6p6t84/%D0%92%D0%9D%D0%98%D0%9C%D0%90%D0%9D%D0%98%D0%95.doc

Yaroslav DM Alex Lexx Юрий Касьянов

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ АРМІЇ
в рамках ініціатив групи АРМІЯ SOS
Картка Приватбанку: 5168 7420 1174 1463
Отримувач: Oleksii Savchenko
armia.sos@gmail.com.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Для переказів із-за кордону можна використовувати наступні опції:
1. Western Union переказ (www.westernunion.com/), отримувач Oleksii Savchenko, м. Київ, Україна, паспорт ЕЕ321055, armia.sos@gmail.com.
2. MoneyGram переказ (www.moneygram.com/), отримувач Oleksii Savchenko, м. Київ, Україна, паспорт ЕЕ321055, armia.sos@gmail.com.
3. LiqPay (www.liqpay.com/) переказ на картку 5168 7420 1174 1463, отримувач Oleksii Savchenko
LIQPAY - це офіційна сторінка онлайн-сервісу платежів від Приватбанк (http://privatbank.ua/), що є нашим локальним (місцевим) банком для групи "Armia SOS".
ЧАВО-> https://www.liqpay.com/ru/faq/
Тарифы-> https://www.liqpay.com/ru/tariffs/tariffs/
Щодо відправки матеріальної допомоги звертайтеся, будь ласка, до адміністраторів нашої SUPPORT GROUP або armia.sos@gmail.com.
Дякуємо за Вашу допомогу!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------
150 11    Посмотреть на Facebook
Yaroslav Trop Tropinov
Yaroslav Trop Tropinov
Про планшети АРМИЯ SOS з програмою МАПА та не тільки. Пряма мова наших Захисників:

"Шановні побратими!

Хочу звернути Вашу увагу на те, що доповіді зі спостережника на кшталт "щось там на якусь там годину" є дуже не точними і унеможливлюють подальше визначення потрібних координат.

Для визначення напрямку є простий пристрій- артелерійське коло зі стрілкою. Інформації з двох- трьох спостережників з такими колами досить для бистрого і більш-менш точного визначення потрібних координат на карті і дає шанс на точний вогонь ураження.

Варіантів з чого і як зробити такий простий пристрій дуже багато. Головне вірно його встановити та надійно закріпити. Я роблю з одноразових тарілок і ложок ))) Десять хвилин на те, щоб акуратно маркером розмітити та пару хвилин на встановлення й вивірку. Вивірку робіть по найбільш віддаленому видимому орієнтиру. Дирекційний кут на орієнтир можна по карті вирахувати або визначити за допомогою планшета "арміі sos" (крута штука) Сонце та дощі руйнують мою роботу за пару тижнів та мені не складно її оновити. Таке коло є ще на закритій позиції АГСа і допомогає при роботі по новому напрямку. Прошу без стьобу про армійське забезпечення- все необхідне є ))) Головне швидко та точно дати координати для ураження та знищення ворога"
104 14    Посмотреть на Facebook
Олександр Фощан
Олександр Фощан
Ще один день роботи був в принципі спокійним. Саме день, в ночі свої правила, та і авто ОБСЕ в ночі не їздять. Тому тиша, де-не-де бува одинокий постріл. Проїхали по позиціям своїх підшефних груп, розкиданих по всьому ОТУ. Передали обладнання для реалізації одного дуже важливого проекту (фото нажаль не буде). Частина груп вже працює в тестовому режимі в новій системі, тепер військові фахівці приступають до реалізації всього задуманого плану, будуть встановлювати обладнання та проводити налагодження. Думаю до кінця цього початок наступного тижня зробимо все що запланували. Як завжди передали хлопцям молока від нашого незмінного благодійника, компанії ТОВ "Люстдорф".
Ви знаєте, приємно бачити результат нашої з вами роботи. Рік за роком, крок за кроком ми з Вами приводити в лад радіорозвідку тактичного рівня, купували обладнання, нарощували технічну базу, приводили в лад антено-фідерне обладнання. І зараз, коли бачиш результат нашої праці, а ще коли бачиш наскільки воно ефективне, ти розумієш, що ми все робили правильно!
Дякуємо всім хто допомагає
Долучайтеся!
Ваш внесок безцінний!
Звітність: http://armysos.com.ua/zviti
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ АРМІЇ
в рамках ініціатив групи АРМІЯ SOS
-------------------------------------------------------------------------------------------
Картка Приватбанку: 5168 7420 1174 1463
Отримувач: Oleksii Savchenko
-------------------------------------------------------------------------------------------
Банківські Реквізити Благодійного Фонду «АРМІЯ СОС»
Назва Фонду: «АРМІЯ СОС»
Адреса: Україна, Київ, 01033, вул. Василя Яна 3/5.
Тел: +38-068-686-5439 / +38-044-223-4040
ЄДРПОУ / ДРФО 39363613
Банківські Реквізити.
Назва Банку: ПАТ Комерційний Банк «ПРИВАТБАНК»
Рахунок UAH: №26002056204356
4    Посмотреть на Facebook
Yaroslav Trop Tropinov
Yaroslav Trop Tropinov
#ArmySOSThirdFloorStories
Чергова Валя їде на фронт

Рік тому ми поділились з вами своєю мрією (https://goo.gl/fTPWOv). Озираючись на пройдений шлях, слід засвідчити: «Ми/ви – красавчики». Валькірії пташиним ключом потягнулися на передову… завдяки вам, краяни… завдяки патріотам з Канади… завдяки патріотам з Великобританії… список буде довгий…

Крайній борт збудований на кошти, які ми з вами збирали в цій групі (https://goo.gl/QsXcwi). Коли нас бійці питають «а скільки коштує Валькірія», ми зазвичай відповідаємо «це не ваш клопіт, ваш клопіт – потужно воювати і не втратити Валькірію через дурні помилки». Ми зі своєї сторони робимо все можливе – шукаємо спонсорів, будуємо гарні борти, проводимо навчання і тренування. А далі… далі все залежить від бійців…

З внутрішнього чату Армії СОС БПЛА (після передачі крайнього комплексу):

«Там хлопці притягли пару паків води, тортик, цукерки. Я відбрикувався, а вони категоричні. Кажуть від 72-ї без подарунка ніхто не уходить. Ви там завтра не лякайтеся»

Кращим «тортиком» для нас буде, якщо Валькірія буде служити довго і допоможе карати ворога нещадно )))
Хай щастить!


Звітність: http://armysos.com.ua/zviti
------------------------------------
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ АРМІЇ
в рамках ініціатив групи АРМИЯ SOS:

Загальна Картка Приватбанку:
5168 7420 1174 1463
Отримувач: Oleksii Savchenko

Картка Приватбанку для збору коштів на БПЛА:
5218 5722 1174 5570
Отримувач: Oleksii Savchenko
6    Посмотреть на Facebook
Bogdan Khodzinsky
Bogdan Khodzinsky
Теплий літній вечір . Десь далеко від дому кожен зайнятий своею справою. Тут тілім-тілім ( телефон звонить).
Товариш бере слухавку ..... привіт мамуля , як ти там ? Як себе почуваєш мамулічка ?......., я нормально ... , ні не голодний , нас добре годують ....., з городиною попоралась ? ........., ні не стріляють , ми далеко від лінії...., на блокпосту , місцевих перевіряем ......., та е що їсти , нам все видають, не переживай мамуль....., і тут бах аж усі присіли ...., мам погано чути ....., ні то поряд полігон...., хлопці тренуються , не переживай ...., ну все папа рідненька, тре бігти , автівка під'іхала, папа мамуль.........., пізніше передзвоню......... тілім-тілім .....
59 2    Посмотреть на Facebook