Новини

Олександр Фощан
Олександр Фощан
Добралися до позицій розвідників, передали деяке обладнання (фото не буде). Як завжди залишили хлопцям та дівчатам молока. Так, так, дівчатам. Ще передали маскувальні сітки, які дуже потрібні були на позиції, техніку прикрити. Поки спілкувалися, підійшли сусіди, підрозділ та бригаду називати не буду. Виявилося, що в підрозділі проблема з планшетами. Вони нещодавно зайшли на позиції. У командира планшет з 15 року, потрібно перевстановлювати програму, стара версія (приємно бачити людину яка працювала та працює на наших планшетах, та планшет якому вже два роки). На бат потрібні ще як мінімум командирам взводів. Було прийнято рішення забрати на перепрошивку планшети які були в наявності. Передав на позиції три нових планшети з програмою «МАПА» та балістичними калькуляторами. Уявіть обличчя командира, який просто не очікував такого розвитку подій :)
Вальнув дощ, такий добрячий. В полі на Донбасі це пипець, все попливло. Попили кави з молоком, поспілкувалися, та поїхали підкорювати бездоріжжя. Як ми то робили, то вже окрема історія :)

Долучайтеся!
Ваш внесок безцінний!
Звітність: http://armysos.com.ua/zviti
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ АРМІЇ
в рамках ініціатив групи АРМІЯ SOS
-------------------------------------------------------------------------------------------
Картка Приватбанку: 5168 7420 1174 1463
Отримувач: Oleksii Savchenko
-------------------------------------------------------------------------------------------
Банківські Реквізити Благодійного Фонду «АРМІЯ СОС»
Назва Фонду: «АРМІЯ СОС»
Адреса: Україна, Київ, 01033, вул. Василя Яна 3/5.
Тел: +38-068-686-5439 / +38-044-223-4040
ЄДРПОУ / ДРФО 39363613
Банківські Реквізити.
Назва Банку: ПАТ Комерційний Банк «ПРИВАТБАНК»
Рахунок UAH: №26002056204356
Олександр Фощан
26    View on Facebook
Bogdan Khodzinsky
Bogdan Khodzinsky
Теплий літній вечір . Десь далеко від дому кожен зайнятий своею справою. Тут тілім-тілім ( телефон звонить).
Товариш бере слухавку ..... привіт мамуля , як ти там ? Як себе почуваєш мамулічка ?......., я нормально ... , ні не голодний , нас добре годують ....., з городиною попоралась ? ........., ні не стріляють , ми далеко від лінії...., на блокпосту , місцевих перевіряем ......., та е що їсти , нам все видають, не переживай мамуль....., і тут бах аж усі присіли ...., мам погано чути ....., ні то поряд полігон...., хлопці тренуються , не переживай ...., ну все папа рідненька, тре бігти , автівка під'іхала, папа мамуль.........., пізніше передзвоню......... тілім-тілім .....
46    View on Facebook
Yaroslav Trop Tropinov
Yaroslav Trop Tropinov
Про планшети АРМИЯ SOS з програмою МАПА та не тільки. Пряма мова наших Захисників:

"Шановні побратими!

Хочу звернути Вашу увагу на те, що доповіді зі спостережника на кшталт "щось там на якусь там годину" є дуже не точними і унеможливлюють подальше визначення потрібних координат.

Для визначення напрямку є простий пристрій- артелерійське коло зі стрілкою. Інформації з двох- трьох спостережників з такими колами досить для бистрого і більш-менш точного визначення потрібних координат на карті і дає шанс на точний вогонь ураження.

Варіантів з чого і як зробити такий простий пристрій дуже багато. Головне вірно його встановити та надійно закріпити. Я роблю з одноразових тарілок і ложок ))) Десять хвилин на те, щоб акуратно маркером розмітити та пару хвилин на встановлення й вивірку. Вивірку робіть по найбільш віддаленому видимому орієнтиру. Дирекційний кут на орієнтир можна по карті вирахувати або визначити за допомогою планшета "арміі sos" (крута штука) Сонце та дощі руйнують мою роботу за пару тижнів та мені не складно її оновити. Таке коло є ще на закритій позиції АГСа і допомогає при роботі по новому напрямку. Прошу без стьобу про армійське забезпечення- все необхідне є ))) Головне швидко та точно дати координати для ураження та знищення ворога"
104 13    View on Facebook
Oleksii Savchenko
Oleksii Savchenko
ВНИМАНИЕ!!!
АРМИЯ SOS открыла пункт приема помощи для сил АТО.
Для всех желающих, в Киеве теперь есть возможность принести Вещи, Еду, Амуницию, отправки в зону АТО производятся два раза в неделю.
Адрес пункта приема в Киеве: ул. Василия Яна, 3/5. Тел +38-068-686-5439
Список потребностей:
https://www.dropbox.com/s/k0sibe5oq6p6t84/%D0%92%D0%9D%D0%98%D0%9C%D0%90%D0%9D%D0%98%D0%95.doc

Yaroslav DM Alex Lexx Юрий Касьянов

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ АРМІЇ
в рамках ініціатив групи АРМІЯ SOS
Картка Приватбанку: 5168 7420 1174 1463
Отримувач: Oleksii Savchenko
armia.sos@gmail.com.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Для переказів із-за кордону можна використовувати наступні опції:
1. Western Union переказ (www.westernunion.com/), отримувач Oleksii Savchenko, м. Київ, Україна, паспорт ЕЕ321055, armia.sos@gmail.com.
2. MoneyGram переказ (www.moneygram.com/), отримувач Oleksii Savchenko, м. Київ, Україна, паспорт ЕЕ321055, armia.sos@gmail.com.
3. LiqPay (www.liqpay.com/) переказ на картку 5168 7420 1174 1463, отримувач Oleksii Savchenko
LIQPAY - це офіційна сторінка онлайн-сервісу платежів від Приватбанк (http://privatbank.ua/), що є нашим локальним (місцевим) банком для групи "Armia SOS".
ЧАВО-> https://www.liqpay.com/ru/faq/
Тарифы-> https://www.liqpay.com/ru/tariffs/tariffs/
Щодо відправки матеріальної допомоги звертайтеся, будь ласка, до адміністраторів нашої SUPPORT GROUP або armia.sos@gmail.com.
Дякуємо за Вашу допомогу!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------
145 9    View on Facebook
38 1    View on Facebook